درباره ما

نشر موسیقی امروز تهران در سال ۱۳۹۴ توسط هوشیار خیام تشکیل شد. هدف این نشر، چاپ و انتشار آثار نوازندگان و آهنگسازان معاصر ایران و معرفی آثار هنری مهم جهان به شنوندگان موسیقی در ایران است. آثار منتشر شده در موسیقی امروز تهران انواع موسیقی را در بر می‌گیرد. موسیقی امروز تهران، به معنای موسیقی تولید شده در شهر تهران نیست؛ هنرمندان این نشر ممکن است در تهران، در هر شهر دیگری از ایران، در یکی از کشورهای همسایه ایران، یا هر جای دیگر جهان زندگی موسیقایی خود را دنبال کنند، اما موسیقی آن‌ها در شهر ما شایستگی شنیده شدن و نقد دارد.

«تهران» تلاش می‌کند ترکیب و مجموعه‌ی گسترده‌ای از اشکال و فرم‌های متفاوت موسیقی به شنوندگان خود ارائه کند: از آثار موسیقی کلاسیک معاصر تا موسیقی اقلیمی، موسیقی تجربه گرا، الکترونیک یا آکوستیک، موسیقی برنامه‌ای، موسیقی کودک، حتی موسیقی به همراه تصویر یا در متن کتاب صوتی و هر آن چه فکر و ایده که در سلیقه‌ی موسیقایی شهر ما نقش داشته باشد.

تهیه کننده:
هوشیار خیام

صدا برداران:
رضا اسدپور، حامی حقیقی

عکاس:
فائقه شاهوردی

گرافیست:
سپیده هنرمند

طراح سایت:
امین ناطقی

پشتیبانی فنی:
سرور موسوی، زهرا اکبری سهی

نشر امروز تهران قدردان راهنمایی ها و همیاری های اشخاصی است که ما را در این راه یاری رساندند. بدون کمک این اشخاص فعالیت ها و دستاوردهای این نشر ممکن نبود.